1 Temmuz 2012 Pazar

Yeniden merhabalar fayans modelleri ile

uzun zamnadır moda ve tasarımdan sizi mahrum bırakan ben tekrar sizlerle buluışmak için fantastik yatak odası modelleri göstereceğim alebtte farklı sitelerde buldum onları sizler için ayyaınlayacağım. hiç merak etmeyin çoşacak ortalık istikbal ve bellona modelleri için sizin için bişeyler ayarlyacağım herbiriniz mest olacaksınız yani bu kadar salak yazının yanında bişeylerde kapacağoınızı umuyorum hiç durmadan öylesine yazmak gerçekten zor oluyor. neyseki mutfak fayans modelleri insanın aklından geçince o soğuk fayansın üstüne falan yatmak gerçekten bi soğukluk hissyatı veriyor insanan. insanın akklından geçince şık modern  çizgiler eşliğinde yazmak o kadarda sıkıntılı bi iş değil anlatabildiğimi umar ve yolumuza devam edebiliriz..

 

öncelikle mutfağımızdaki fayans için işlemleri biz yapacak isek size uzman tvden birkaç tavsiye vereceğim fayans nasıl delinir videosuunu izleyerek mutfağı mındar etmeden fayans modellerini inceleyebilirsiniz.

mutfaktaki fayans modelleri için seçmeniz gerken yerlerin başında kale sermaik gelmekte isterseniz ordan seçebilirsiniz aslında istemezsenizde ordan seçeceksiniz çünkü adamlar işi biliyor.

 

bu fayansların örnekleride tabiki gerekli. mutfak fayans modelleri için örneklşere ulaşabilirsiniz.

 

ayrıyeten diğer bir dev olan granisere uğramayı unutmayınız. saygılar..

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder